| alinutz_2893 a întrebat:

Am un pui de gaina care nu merge sta in loc a mancat a baut apa si i-am dat un sfert de algocalmin un sfert de paracetamol un sfert de aspirina si i-am mai bagat picioarele in spirt si i-am mai dat 2 boabe de piper am mers la veterinar si a zis ca nu stie cei cu el. ce sa ii mai dau ca ma tem sa nu moara? oare va muri? FUNDA pentru cel mai bun raspuns si cel care zice daca va muri.si VOT la cei care raspund. FUNDA PT ORICINE RSP

Răspuns Câştigător
| Michy_1562 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie cu un pui de curca si parintii mei au facuta asa si nu a murit nu merge deoarece nu are stabilitate in picioare e bine asa cum faci.E bine sa faci in fiecare zi mai din dimineata si sa nu-l lasi cu ceilalti pui ia-l pe el separat pune-l undeva sa stea cu mancarea langa el si apa.