| Novice15 a întrebat:

Am un stilou E PILOT cu penita de aur de 14 K, pe spate e grafat PILOT SUPER made in Japan, stiloul este al mamei, il avem in casa de 40+ de ani, deci e original si intr-o stare de 97% ca nou, stiti ce valoare ar putea avea sau unde as putea merge sa aflu? Multumesc mult!

1 răspuns:
| Celcareajuta a răspuns:

Am vazut unul pe un site de vanzari care s-a dat cu 250 de lei. era nou in cutie cu penita de 14k, tot ePilot big grin eu l-as da cu 150 avand in vedere ca nu ma pricep, dar mai urmaresc una alta