| CosminShAtat a întrebat:

Salut TpU! am o problema in casa bunicii am gasit in pod vechiul stilou al mamei am intrebat-o daca mi-l da si l-am luat. Stiloul scrie bine dar zgarie un pic ce trebuie sa fac dau funda

Răspuns Câştigător
| geoka23 a răspuns:

Vezi ca penita stiloului e facuta din 2 parti, daca cele 2 parti sunt un pic departate incepe sa zgarie.Incearca sa le strangi un pic, dar cu grije bafta happy

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. incearca sa il tii din alta partehappy sau uda un servetel cu niste apa si sterge varful stiloului putinbig grin Funda?

| dryft3r a răspuns:

Regleaza-i putin varful. S-ar putea sa fie stramb.

| Cocacola121 a răspuns:

Eu spun sa ii dai inapoi deorace poate se rupe penita si poate are o valoare sentimentala acel stilou si poate o superi... Fara suparare, sper ca te-am ajutat