| h3llr4is3r a întrebat:

Am un Streamium Philips NP2500 si vreau sa accesez aplicatia Wi-Fi si imi cere WEP key 1 si nu stiu ce sa scriu! Am incercat sa il conectez si la calculator dar iarasi nu am putut pentru ca el se conecteaza prin placa de retea si eu folosesc internet pe stick (sau wireless) si imi zice Cable not connected! Puteti sa ma ajutati cu cele 2 probleme?

1 răspuns:
| danielcretu1980 a răspuns:

Suna la operatorul de GSM. ei au call center si te ajuta extrem de profesional.