| TheKillerTK a întrebat:

Am un telefon s5830(galaxy ace)si i-am facut update iar acum nu se mai aprinde nici in download mode.Stiti pe cineva in Dr-Tr-Severin care sa aiba riff box jtag sa imi repare bootul?

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Iti trebuie o resoftare..cauta un centru autorizat si astfel vei avea si garantia ulterioara ca merge totul la el.Asa uite ce ai patit..Succes

| TheKillerTK explică:

L-am dus la un service si mi l-au trimis in Bucuresti. Dupa o saptamana m-a sunat si a zis ca nu are ce sa ii mai faca.Au zis ca il vede JTAG-ul, i-au rescris softul dar nu se aprinde...