| sweetale12 a întrebat:

Anotimpul tau preferat este!? Mie imi place primavara cand infloresc toate florile si toamna cand cad toate frunzele love struck

9 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi plac toate anotimpurile, fiecare anotimp are frumusetea lui.

| oz a răspuns:

Mie imi place toamna, calduroasa...nu ca iarna asta "imbracata" in toamna...

| Ursulet a răspuns:

Imi place cel mai mult vara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avem ceva in comun. Si mie imi place primavara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primavara este o minune de anotimp daruita de dumnezeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

tongue nu-mi place nici un anotimp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place mult vara, pentru ca nu este scoala, apare inghetata-mie imi place mult inghetata, ne putem distra cat este ziua de lunga. Dar imi plac mult si celelalte anotimpuri, mai ales iarna si primavara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Khgcvlutgcdkygc khgchgcglvcyktds, tkliug; iousdgfuisirugahsdredtz654h96ser4h64ryh84er+6h84e4re4r98hy4s9r8t4+98s4ea8h+6er
h4+etesarh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu tine de primavara dar de toamna nu deaorece copacii tot sufera la caderea frunzelorwinking