| pufyy a întrebat:

Ce va place cel mai mult la anotimpul Primavara?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Natura reinvie!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faptul ca nu se ridica temperaturile alarmant ca in vara si frigul isi mentine intensitatea cel putin noaptea.

| VampireGurl a răspuns:

Ca mai e putin si vine vacanta. ca. vara simt ca sunt eu. ca ma face sa arat adevarata partea mea.

| AndreisiMaicum a răspuns:

Raspunsul meu este...Vacantaaaaa!
Scap de scoala merg unde vrea muschiul meu stau pana la 12 noapte cu prietenii afara sau pe calculator.Ne plimbam prin toate locurile.

| aleally98 a răspuns:

Primavara chiar este anotimpul meu preferat. Imi place acest anotimp deaorece toata natura se trezeste la viata: randunicile se intorc in tara, reapare ciripitul pasarilor, toate animalele iasa din hibernare, pomii infloresc, totul este cuprins intr-o bucla de culoare.

| drhotzu a răspuns:

Pai temperaturile cresc, hainele de fete scad big grin
pai ce sa nu iti placa? infloreste natura, se incalzeste, se face frumos, e ziua mai lunga (nu mai plec la munca noaptea si ma intorc noaptea) etc.

| monutza90 a răspuns:

Copacii infloriti si ca noi fetele primim cadouri.