| reghi a întrebat:

Are cineva idee citi bani se dau la o nunta in Cluj la restaurant Stil?

Răspuns Câştigător
| Anonima_9977 a răspuns:

Nu stiu dar depinde cati mergeti din familie dar in general cam 200 Euro...cred

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Minim 600 lei, dar potrivit ar fi, daca e nunta mai cu pretentii, cel putin 800.

| Toxic_5027 a răspuns:

Depinde de bugetul tau. Nimeni nu-ti impune o suma, dar trebuie sa fi si tu "in rand cu lumea" cum s-ar zice.happy

| reghi explică:

Sunt parinti mei, preteni cu mirii.Masa costa 150lei /pers.

| reghi explică:

Nunta e normala, cu oameni simpli!

| Alvy a răspuns:

Poti sa cauti si alte restaurante pe http://www.RestauranteCluj.ro