| giuglea a întrebat:

Are cineva idee cum se creaza programele daca imi puteti da un link ceva sau sa explicati cum se creaza cum se fac cum se pun in miscare,cum sunt realizate programele de astazi?

-Cum as putea sa fac si eu un program (ceva cu adevarat util, de preferat in gaming)?-sau ceva detaliat despre aceasta

2 răspunsuri:
| dennixtreme a răspuns:

Prin faptul ca pui intrebarea asta inseamna ca esti departe de a face asa ceva.
Iti trebuie multa, foarte multa cunostiinta de programare si destule cunostiinde de grafica pentru a face ce cred eu ca vrei. De obicei aplicatiile software nu sunt facute de un singur om, in cel mai bun caz trebuie sa fii un geniu la informatica in liceu ca sa poti sa faci ceva util si nu cu o interfata cmd.

| giuglea explică (pentru dennixtreme):

Deci nu va inteleg. Daca si asa nu ma puteti ajuta de ce mai raspundeti, dupa nu o sa mai primesc alt raspuns la aceasta intrebare... mersi frate