| CatalinVictor1985 a întrebat:

As dori sa aflu cum pot sterge arhiva chat-ului in noul yahoo messenger pentru ca nu gasesc deloc cum se face. Este culmea asa ceva si mai vor sa atraga useri multi cand de fapt vechiul yahoo era mai bun decat asta nou.

3 răspunsuri:
| Live4Ride a răspuns:

Nu cred ca se poate. am incercat si eu, dar fara rezultate! Oricum orice email sters el ramane pe serverul yahoo timpo de minim 6 luni...

| CatalinVictor1985 explică (pentru Live4Ride):

Nu vorbesc de email-uri ci de chat. Este pur si simplu frustrant noul yahoo

| Live4Ride a răspuns:

Da stiu. car noul yahoo este din email! eu nu am mai gasit yahoo messenger de cand s-a desfintat! acum este chat doar pe email!