| ÐeEa_AndreEa_2000 a întrebat:

As dori si eu sa aflu cum as putea sa fac sa mearga netul pe telefon ( este un Allview simply s5) am net nelimitat si sunt pe reteaua Cosmote

Răspuns Câştigător
| shukaru0890 a răspuns:

Dai mesaj gol la 6381 si primesti setarile de internet. iar daca nici asa nu merge, trebuie sa iti creezi un profil cu numele wnw (web'n'walk)... funda?

| ÐeEa_AndreEa_2000 explică (pentru shukaru0890):

Nu merge sa stii ca am incercat de nu stiu cate ori

3 răspunsuri:
| Blaesar a răspuns:

Mesaj gratuit fără conţinut la 4777 şi urmează instrucţiunile.

Mai multe detalii aici : http://www.cosmote.ro/ro/serviceInstructions.aspx?cid=18379&ns=-10000

| Dany_Danyel_1987 a răspuns:

Am si eu aceeasi problema nu merge netul desi am facut o gramada de setari