| Shimax a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o consola pentru Play Station si asa vrea sa stiu cam cat m-ar costa? Dar un joc pentru acesta?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu iti recomand sa astepti pana la sfarsitul anului viitor ca va iesi PS4 problema e ca va costa vreo 700€. Actuala consola PS3 costa in jur de 270€ si jocurile 60€, cele care scad de pret sunt 30 - 20€.

4 răspunsuri:
| Aleeeeeexandra a răspuns:

O consola costa in jur de 417.00 lei, iar un joc pentru ea 9 lei, dar poate fi si mai scump, preturile difera de la joc la joc

| AtlantisMe a răspuns:

Play station 2 este aproape 500 de lei iar 3 este in jur de 1000. Un joc este mai mult de 100 de lei. Gasesti si mai ieftine dar sunt vechi sau urate.

| razvano12 a răspuns:

Play Station 3 ii in jur de 1 milion jumate - 2 milioane.
Jocul este in jur de 1 milion jumate.
Asa am vazut in ALTEX.

| Frankie a răspuns (pentru razvano12):

Daca PS3 e 1 mil jumate 2 imi iau 100 de bucati ma jur.