| JaguarSType a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un smartphone de la Orange dar fara abonament. Vreau sa il iau direct cu bani. Dar vreau sa stiu cum pot sa dispun de o reducere? Ceva gen sa dau un telefon la reconditionat... sau alte chestii.!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai la magazin poți vedea dacă sunt oferte!
Pa, pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Decat sa iei la liber un telefon de la Orange mai bine iti iei de la eMAG sau cel faci din prima o economie.

| YoungCaesar a răspuns:

Salut!
N-are rost sa cumperi telefon de la ei, costa mai mult. Iti recomand cu incredere Cel.ro,eMag,Oktal sau chiar evomag. Totdeauna au reduceri la telefoane.