| ioana_6413 a întrebat:

Aş vrea să-mi cumpăr un telefon nou şi bun, încerc să mă axez în principiu pe muzică. Vă rog să-mi daţi şi mie câteva sfaturi... să nu fie LG sau Sony Ericsson că mi-au ajuns la câte mi s-au stricat. straight face Aş dori să fie un telefon mai "rezistent" ca să zic aşa big grin Mersi mult.

7 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Pai in mod teoretic Samsung si LG nu prea sunt de incredere din punctul meu de vedere. Nu-si merita banii. Cat despre Sony Ericsson acum depinde de norocul care l-ai avut sau modelul telefonului. ele sunt foarte bune. Eu am avut ambele branduri si am fost foarte multumita. De Nokia nu mai zic desi sunt mai scumpe se merita. Incearca express music.

| Savy a răspuns:

Nokia 5310 X-Press Music

| yoo23 a răspuns:

Nokia x2- camera de 5MP, 2 difuzoare, radio, blutooth.Eu am, si sunt foarte multumit de el.Muzica de aude tare, si f bine.

| daηă a răspuns:

Pai iti poti lua un Sony Ericsson w350. E foarte bun big grin

| mary123 a răspuns:

Ai putea incerca un Samsung Star - Autonomir mare, camera de 3MP si sunetul e destul de bun. Deasemenea, Monte, tot de la Samsung e foarte bun. IN plus, mai ai HTC Desire.

SPer ca te-am ajutat. Daca mai ai nevoie de informatii si te pricepi cu engleza, viziteaza gsmarena.com. Ai acolo si cautare avansata dupa mai multe criterii si la review-uri ai cam tot ce trebuie sa stii despre produs.

| ale98 a răspuns:

Uite de exemplu un Samsung de oricare sunt foarte bune sau Nokia nu-s tiu exact modelul dar aceste tipuri de telefoane sunt rezistente am avut unul asa Nokia mai demult si inca merge bine nul mai folosesc dar la cine i l-am dat spune ca merge inca foarte bine

| xPiSyKu a răspuns:

Touchscreen, Nokia n96 sunt foarte bunewinking dar costa si multbig grin :*