Întrebare recomandată | Negrea_Alex_1973 a întrebat:

Caut sa imi cumpar un telefon rezistent la apa. Am un buget de maxim 200 euro. As dori sa imi dati cateva idei. Mersi.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Doogee S60

| GalatiCalculatoare a răspuns:

Salut. Acum o luna am ajutat un prieten exact cu aceeasi problema. El a ales ceva de la Caterpillar, dar na, acum depinde ce faci cu el. Sa fiu cinstit m-am inpirat si de pe aici http://telefonrezistent.ro. Din ce am citit mi s-a parut cel mai complet. El a ales un model iHunt. I-a placut designul si bateria.

| unnume8 a răspuns:

Https://www.ihunt.ro/ihunt-s10-negru

E un telefon destul de decent si eu consider ca te poate ajuta, mai ales ca are o memorie decenta si nici memoria RAM nu e rea. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| Alisiaalisia2 a răspuns:

Dacă vrei sa fie la mâna a doua e ok.Dar nu știu dacă poți găsi unul rezistent la apa cu doar 200e
Un HTC ar fi bun