| Gheorghe_Bogdan_1990_mHQz a întrebat:

As vrea sa stiu cum multiplic o adeverinta ca sunt apt pentru facultate? Ca doresc sa aplic la Politehnica,dar la mai multe facultati si am luat adeverinta, dar nu stiu cum sa o multiplic:color, alb-negru sau trebuie copie legalizata dupa ea?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

O multiplici la un copiator alb-negru.
Daca este necesara legalizarea la notar sau nu depinde de fiecare facultate, asa ca intereseaza-te la facultatile unde vrei sa mergi.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Faci xerox normal, alb-negru!
În funcţie de Regulamentul de admitere la facultăţile unde vei candida, este posibil să trebuiască o Adeverinţă legalizată - te informezi la acele facultăţi...

Toate cele bune!