| Maree1 a întrebat:

ASE-BUCURESTI sau Ovidius -Constanta?

3 răspunsuri:
| sweetys a răspuns:

Nu ovidius. Sunt niste spagagii si daca vrei note mari trebuie sa devii pupincurist. Plus ca taxa de licenta este 500 lei si am auzit ca de la anul o mareste ( zic asta in conditiile in care cea mai mare taxa din tara e de 150). Plus ca deja si.a pierdut din renume. La Bucuresti ai mai multe alternative dupa ce termini si chiar si in timpul facultatii. Eu te indrum spre Bucuresti

| anonim_4396 a răspuns (pentru sweetys):

Referitor la partea cu spaga, oameni din astia sunt peste tot (absolut peste tot), nu doar acolo. In rest, nu cunosc, nu ma pronunt happy

| Live4Ride a răspuns:

Clar ASE Bucuresti!