| DidiLovesYou a întrebat:

Astazi este ziua mondiala a educatiei thinking Se merge la scoala azi?big grin

Răspuns Câştigător
| anutza a răspuns:

Depinde de ce s-a hotarat la nivel directoral in fiecare scoala, intrebati dirigintele

9 răspunsuri:
| VLΛD a răspuns:

Eu am facut ore azi tongue

| EmaS a răspuns:

Nu,fiul meu nu face astazi scoala.

| CandyGirl_5618 a răspuns:

Cei care nu se duc la vreo activitate extra`scolara trebuie sa mearga la ore.sad Ce noroc.

| airlove a răspuns:

In scoala mea se fac ore...si inca le-am facut pe toate 7. . sad

| niNNu a răspuns:

Am facut ore normale.

| IGM a răspuns:

Nu se fac ore, dar se fac diferite activitatii.

| Ioana2012J a răspuns:

Nu se fac oreee...

| SLyM a răspuns:

Eu am facut ore...si m-am ales si cu teme pe deasupra.dar am prins un consiliu la ora 12 ca altfel stateam pana pe la vreo 2-3 la liceu.eu stiu ca miercurea viitoare nu se fac orewinking

| ChristineChh a răspuns:

Nu, azi nu se invata. Este ziua MONDIALA a educatiei cum ai spus si tu, deci stai acasa si profita de ziua asta frumoasa si iesi in oras. :*