| Edward1997 a întrebat:

Maine este 5 octombrie, si din cate am auzit, este ziua mondiala a educatiei. Se face scoala?

Răspuns Câştigător
| llllLiliallll a răspuns:

Desigur ca se face, doar ca lectiile sunt prescurtate, apropo e si ziua profesorului
fundawinking

6 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Păi tocmai d-aia, că e ziua mondială a educaţiei, se face şcoală cu atât mai mult!

| Skylerx a răspuns:

Normal ca se face! N-am auzit de ziua asta laughing

| Neuron a răspuns:

Sincer, eu nu am auzit nimic de scurtatul orelor sau ceva de genul, din pacate. Dar daca este ziua educatiei inseamna ca facem scoala sad

| marius7292 a răspuns:

Daca e ziua educatiei cum sa nulaughing si ne da chiar mai mult de invcrying