| AlexxAtA a întrebat:

Astazi mi s-a furat telefonul.Am reusit sa blochez cartela dar nu am idee cum se poate bloca si telefonul. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| dannys a răspuns:

Eu stiu ca telefonul se blocheaza inainte de al pierde adica tu puteai sa-i bagi cod de siguranta la deschidere.Adica acum nu il mai poti bloca.sad

4 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Telefonul nu ai cum sa il blochezi! in cazul in care aveai cod si pe telefon, nu numai pe cartela, atunci persoana respectiva nu il poate folosi! dar daca nu aveai, nu ai ce sa faci!

| valahu a răspuns:

Salut! Azi am reusit sa fur un telefon happy. Cartela e blocata dar telefonul nu. Cred ca tipa nu stia sa-l blocheze big grin Stiti cumva cum sa deblochez cartela? Dau funda

| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns (pentru valahu):

Hai ca esti tare, zau! ma facusi sa rad cu lacrimi! laughing laughing laughing foarte inventiv, n-am ce zice!

| Alex1231 a răspuns:

Pai intra in setarile telefonului si acolo poti sa pui o parola, cand inchizi telefonul si incerci sa il deschizi o sa trebuiasa sa pui parola(sau mai este varianta sa pui parola la cartela de memorie sa nu iti intre nimeni in ea)