| Honamy a întrebat:

Astazi mia fatat pisica doi pisoi... s-a dus un caine de al meu peste ea si a plecat de a colo iar acum nu mai poate sa nasca. Problema este ca s-a dus inapoi si a incercat din nou sa nasca si pisoiul a scos o laba cea din fata si acum nu mai poate sa nasca. Ce pot face sa o ajut ...pentru ca veterinarul este plecat. Va rog sa ma ajutati cat mai repede. Multumesc si sper ca ati inteles la ce m-am referit.

Răspuns Câştigător
| KisaTheCute a răspuns:

Linisteste-o si incearca sa scoti incet puiutul ( daca tot nu il poate naste ), sau apas-o delicat pe burtica. daca mai sta mult cu puiul acolo, pe cand va iesi intr-un sfarsit ouiul va fi mort, poate ca si mama... succes draga :* si felicitari mamei pentru cei doi pisoi " norocosi " :*

3 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Saraca pisica sad

Ai reusit sa-i scoti?

| LaMLaMlaMa a răspuns:

Pai trebuia sa te duci pe la 16-17 sau la alta ora la care esti disponibila la un alt veterinar. Sper ca veterinarul celalalt nu are concediu ca chiar ar fi culmea culmilor si ar fi Regele idiotilor, pentru ca e logic ca toata lume munceste iar el nu.

| Robért_9340 a răspuns:

Incearcasa scoti puisorul incet f incet! stai linistita!