| Miruna3094 a întrebat:

Aveti idee cat costa o tabla din aceea scolara pe care se scrie cu creta?

Răspuns Câştigător
| death a răspuns:

Ai comis-o?laughing Am auzit că e pe la 300 de lei. Dar e mai simplu să dai vina pe altcineva sau să te faci că plouăhappy

12 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Cea de 120/150cm-286. 00 lei; cea de 200/100cm-356. 00 lei.

| Adolescentul a răspuns:

Buna.Hai sa-ti zic ceva foarte amuzanttongue Cand eream prin clasa a 7 8 colega mea de clasa s-a jucat cu cateva colegetongue si una dintre ele ia pus piedica si a intrat cu capul in tablabig grin Si a sparta e uite asa am aflat si eu cat costa o tabla pe atunci vreo 1 milion jumate big grin acum nu mai stiu tongue

| Adolescentul a răspuns:

Sparto tongue am vrut sa zic tongue

| Miruna3094 explică:

@Death nu am spart-o eu, o colega laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maxim 50 de lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marykeira are cum sa coste intre 10-25 si furni nici 50raised eyebrows
Costa intre 2 -4 mil! Am cumparat 2 ( nu eu clasAlaughing ) una in a 3 si una in a 7
winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mah cat costa o talba am spart-o cu minge

| marykeira a răspuns:

Da.costa 10-25lei cam asa si se gasea inainte la librarii.(primesc fundita?)

| Denisalovessummer a răspuns:

Si eu am spart-o cu o colega e a doua oara tabla noua avea doar 2 saptamani tongue

| rockiordeath a răspuns:

Eu am facut-o azi :in timpu testultui profu de mate a facut un chenar cu :loc pentru.dat cu capul si eu desteapta m-am enervat azi ca am luat 7 si i-am tras un picior si pac sa sfaramat toata...

| gioglovan a răspuns:

Acum depinde de dimensiunile tablei, grosimea sticlei.Am spart si eu o tabla de sticla cu un coleg in timp ce ne jucam si a trebuit sa platim vreo 500 lei.E posibil sa se ceara scaderea notei la purtare! Asta era anul trecut, eram in a-8-a.

| Utzy_Yo_1995 a răspuns:

Da ati mai pomenit sa dati cu bila de mouse intr-o tabla cu marcar si sa pike jos tabla?laughing a patit-o un coleg de la 8Alaughing