| anonim_4396 a întrebat:

. Avon sau Oriflame :*?

de ce?

Răspuns Câştigător
| XtmCamiii a răspuns:

Dupa cum am mai spus si in alt raspuns despre AVON si Metropolitan, fiecare firma are produse bune si rele! La AVON au niste parfumuri placute iar la Oriflame ojele, cremele. aproape toate sunt bune dar mai scumpe! Alegerea e a ta!

3 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

Oriflame pentru ca sunt produse de un milion de ori mai bune ca la Avon. happy

| PrecioussGirl a răspuns:

Avon deoarece sunt produse ieftine. sunt si scumpe insa de ex la oriflame un spray de picioare era 16 lei si la avon 9 lei-10 lei.
la avon sunt si mai multe oferte

| erika13 a răspuns:

Oriflame pentru ca produsele sunt de calitate, au reduceri mai mari si cadouri, comanda min 50 ron poti pune oricand doresti si daca ai peste 16 ani poti incepe sa faci banii astept mesaj la erika_fazekas@yahoo.com