| Bââzz a întrebat:

Baaaai TPU sariiti! E adevarat ca numai clasele 1-4 iau vacanta pe 1 iunie sau si astia din gimnaziu? crying weaa weaa crying

31 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

1 iunie pică sâmbătă.

| zurick a răspuns:

Nu ei vor lua odata cu noi pe 21 iunie, nu se stie daca vom lua vacanta pe 1 iunie, desi toti ne-o dorim

| Bââzz explică (pentru zurick):

Da... pana si doamna diriginta abia asteapta vacanta. am reusit sa trimit mesajul. happy

| ReusxD a răspuns:

Toţi luăm vacanţă pe 1 iunie.
Ai vrea numai voi.

| Bââzz explică (pentru ReusxD):

Sunt intr-a 7-a :@

| andreeadenisa22 a răspuns:

E doar un zvon, dar sigur clasele I-VIII vor lua vacanta pe 21 iunie.

| Bââzz explică (pentru andreeadenisa22):

Aha...

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru Bââzz):

Si eu m-am saturat de scoala. straight face crying
Si urmeaza tezele. crying

| Bââzz explică (pentru andreeadenisa22):

Eu am dat-o la romana... pe 28 o dau la mate crying ( app nu ma pricep de loc la mate...) :l la romana am stiut ce am stiut dar la mate : sunt varza, tocatura, sunt bata.

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru Bââzz):

La romana o dau maine si cred ca iau 10, si la mate pe 23(joi), sper sa iau macar 7.
Sunt bata la mate si fizica. straight face

| Bââzz explică (pentru andreeadenisa22):

La fel si eu! tu iti dai seama ca semestru trecut la fizica mi-a iesit media 7 iar sem acesta imi iese 5?! iau numai 5-uri la fizica e greu... crying

| Bââzz explică (pentru andreeadenisa22):

Cati ani ai?

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru Bââzz):

Mie semestrul trecut 8, si acum am trei de 6. straight face

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru Bââzz):

12, si-s intr-a 6-a.

| Bââzz explică (pentru andreeadenisa22):

La fel si euwinking

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru andreeadenisa22):

Si mai iau vreo 3 de 10, la portofoiu, la caiet, si la un proiect.

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru Bââzz):

De unde esti?

| Bââzz explică (pentru andreeadenisa22):

Vr sa fim tovarasei?

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru Bââzz):

Daa

| Bââzz explică (pentru andreeadenisa22):

Ook big hug

| KoNeTi a răspuns:

Gimnaziul ia vacanta pe 21 iunie

| Bââzz explică (pentru KoNeTi):

Esti sigur? crying

| zurick a răspuns (pentru Bââzz):

Incepe tu prima prin mesaje.

| Bââzz explică (pentru zurick):

Dar nu ma lasa sa iti scriu. imi spune ca am status de junios si nu ma lasa sa trimit mesaje acestui utilizator sad puppy dog eyes

| zurick a răspuns (pentru Bââzz):

Stai cred ca am bifat gresit la profilul meu inlegatura cu mesajele de la juniori asteapta putin.

| zurick a răspuns (pentru Bââzz):

Gata...incearca

| Bââzz explică (pentru zurick):

Am trimis happy

| zurick a răspuns (pentru Bââzz):

Am vazut! Dar cum te pot ajuta?(acelasi lucru am scris si in mesaj)

| andreeadenisa22 a răspuns (pentru Bââzz):

Asta e id-ul meu: andreeadenisa22 poate mai vorbim. :*

| Bââzz explică (pentru andreeadenisa22):

Siguur :* sau putem vb prin mesaje pe TPU. vrei?

| VladLungu a răspuns:

Numai cei de la 1-4 vor lua vacanta de pe 1 iunie dar toti vom avea vacanta in ziua aceea.