| ZaKid a întrebat:

Este adevarat ca doar clasele I-IV iau vacanta Vineri?

9 răspunsuri:
| User a răspuns:

Da. Clasele V-VIII o iau de joi, IX-X - miercuri, XI-XII luni sau marti.

Oficial ne merge bine laughing

| Maria002 a răspuns:

Buna! Nu este deloc adevarat pentru ca este vacanta intersemestriala si toate clasele adica 1-12 iau o bine meritata vacanta! Sa te distrezi in vacanta!

| girlloveboy a răspuns:

Toti luam vacanta vineritongue

| Crisu a răspuns:

Nu! E vacanta dintre semestre, toate clasele iau vacanta.Singura vacanta pe care o iau in plus, clasele I-IV e cea din toamna.

| iza03zu a răspuns:

Nuu! Iau toate clasele si liceul pentru ca este vacantra dintre semetrebig grintongue

| thevampirediariesfever a răspuns:

Nu! Si eu iau vacanta si nu sunt in ciclul primar.

| Andya a răspuns:

Nu...Aceasta e vacanta semestriala

Funda?smug

| Gabitsaaa a răspuns:

Nu este adevarat.happy
Vacanta i-au clasela I - VIII
Este vacanta semestriala happy

| hgfdsa a răspuns:

Toti elevii de clase 1-12 iau vacanta vineri.