| CotiaAndreea a întrebat:

Bună! A pățit cineva sa piardă un bilet de autocar și să-l recupereze fără sa să-l plătească din nou? Biletul fiind cumpărat cu 4 zile înainte de ziua plecări
Specific ca în afara de biletul fizic nu am mai primit nimc

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da. Nu stiam in ce buzunar l-am pus dar l-am gasit la timp.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca il cumparai electronic aveai cum sa-l recuperezi, dar cumparandu-l fizic, nu mai ai cum sa-l mai recuperzi, deoarece avea o serie si un numar unice.

| CotiaAndreea explică (pentru Violleta2022):

Da dar ma gândesc că trebuie să fie înregistrat undeva acel bilet, în baza lor de de date
Era un bilet dus întors cu dată fixa

| Violleta2022 a răspuns (pentru CotiaAndreea):

In cazul asta, mergi la sediul lor si cere-le un duplicat la bilet.

| cfrtobias a răspuns:

Dai anunt pe Facebook poate la gasit cineva

| goguPatent a răspuns:

Daca nu ai nici măcar bin fiscal nu mai recuperezi nimic.

| CotiaAndreea explică (pentru goguPatent):

Da dar ma gândesc ca este înregistrat undeva în baza lor de date

| goguPatent a răspuns (pentru CotiaAndreea):

Era nominal?