| adutzadragutza a întrebat:

Buna alll happy mi-am dawnlodat un program pentru pc meu drag si am uitat sa setez ca nu vreau ca toolbarul de sus sa nu se activeze asa ca ...acum cand vreau sa intru in internet imi intra in o porcarie si eu vreau ca pagina de pornire google, tin sa mentionez ca am incercat varianta sa dau clic dreapta pe internet si sa setez la proprietati ca pagina de pornire google alta varianta mai exista confused funda happy ps : daca se poate cum pot inlatura bara aceea noua de sus happy

Răspuns Câştigător
| danyak47 a răspuns:

Intra in control panel... uninstall a program...si cauti ceva cu toolbar si dai click dreapta.o sa iti apara(uninstall/change)si dai click pe ala si dupa dai accept si se dezinstaleaza

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

In primul rand : despre ce program este vorba? Ce browser folosesti (mozilla,chrome, opera, IE...)? Ca sa-ti spun cum dezinstalezi toolbar-ul si cum sa ai pagina de pornire principala google!

| ynna93 a răspuns:

Du`te in my computer.in partea din stanga scrie "add or remove programs".dai click.si cauti acolo programu` si sub program sau deasupra lui trebuie sa-ti apara si toolbaru`. apesi pe el si`l dezcativezi din dreapta.succes.happy

| Lovedove222 a răspuns:

Cant intri dai sus la Tools si dai la internet options si scrii acolo www.google.ro.CA sa o inlaturezi vezi ca este un "x" dai clic pe el si o sa dispara. sper ca te-am ajutat>:D<
succes:*