| adutzadragutza a întrebat:

Ieri din dorinta de a descarca un film, am luat cu un program : http://search.imesh.com/, iar acum imi intra in pagina de pornire in pagina lui iar eu vreau in google. Stiu ca am mai pus o astfel de intrebare dar acum nu stiu sa o rezolv. Am incercat sa schimb pagina de pornire si din clik dreapta pe Mozila( browser-ul pe care il folosesc), si sa setez aacolo pagina de pornire si nu merge :), si am mai incercat si cand intru in mozila sa dau pe instrumene, apoi obtiuni si sa setez si acolo, ii dau ok si ies, iar apoi cand intru nu intra in google :( ce sa fac help? dau funda si la restul inteligent;)

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Unelte/Optiuni/General si la Cand Firefox porneste: selectezi Arata pagina mea de start iar la Pagina de start: scrii http://www.google.ro si dai OK si trebuie sa ai Google ca pagina de start. Mai poti dezinstala programul respectiv, intrand din Start/Add or Remove Programs/programul respectiv si dai Remove. Succes si numai bine!