| Marinutza111 a întrebat:

Am 13 ani si ma doare tare spatele de azi, burta de foarte ult timp, capul si am ameteli. Nu mi-a venit menstruatia si mi-a aparut doar pata alba pe chili. Dar daca imi puteti spune ceva ar fi de folos. si ma doare tare burtaaa. Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| JeSuisElle a răspuns:

Cred ca ai racit, dar noi nu suntem medici si nu aveam cum sa te consultam, spune-i mamei tale sa te duca la medic pentru un tratament.

| cine1cine a răspuns:

Dacă tu pui intrebarea asta pe TPU, e clar că părinții tăi nu există! Și asta mi se pare mult mai grav, in sine, comparativ cu problema ta cu menstruația!

| Marinutza111 explică (pentru cine1cine):

Mama stie, dar eu am intrebat doar. Nu raspunde la intrebare, eu am intrebat sa stiou nu ca sa te bagi nu. Hai te-am pupat!