| bunioma a întrebat:

Am avut un cont pe facebook si l-am inchis(blocat). Dupa o luna de zile cineva mi-a facut un alt cont cu pozele mele si numele meu.Cum as putea proceda sa nu mai apar pe facebook si sa decopar cine a facut acest cont.Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Buna! Poti sa til stergi si daca vrei sicrie pe bara aia de sus: facebook.com/delete_account.Sper ca te-am ajutat. Funda?

6 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Poti sa il blochezi pe cel ce a facut acel cont sau sa ii contactezi pe cei de la Facebook.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa ii contactezi pe cei de la facebook(iti vor explica ei ce trebuie sa faci).

| secretlove2014 a răspuns:

Nu poti sa descoperi, e ca si cum ai vrea sa stergi contul unui prieten si nu poti, nu ai acest drept, decat care l a facut sa l inchida chiar daca e numele tau si pozele tale

| secretlove2014 a răspuns (pentru secretlove2014):

Sau numai sa descoperi parola si sa i inchizi contul

| Munteanu_Bogdan_1993 a răspuns:

Nu ai cum!

| bunioma explică:

Va multumesc pentru raspunsurile date.Sa va spun cum s-a rezolvat in final; Am luat legatura cu un prieten si a intrat pe acel cont, si a pus niste intrebari pe care numai eu si el le stiam si astfel a putut sa scrie ca este un cont fals si nu a durat cateva ore si a disparut.Inca odata va multumesc.