| raluca1601 a întrebat:

Am dat la cineva sa imi puna o comanda la Avon. Daca a pus comanda joi(21.06.2012) si eu stiu ca, comenzile ajung sambata, oare a primit comanda sambata asta(23.06.2012) sau o primeste doar in descursul la aceasta saptamana?

2 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Pai aia de la posta lucreaza sambatastraight face?

| raluca1601 explică (pentru unknownn):

Pai aici la noi in oras cel putin, este un magazin 1001 cosmetice si acolo vin toate coletele de la Avon, sambata (daca nu e curier rapid). Dar nu stiu in ce samnata? Samabata asta de a trecut a venit, sau ambata asta de vine, o sa ajunga coletul.