| sasuke933 a întrebat:

BUna am nevoie de niste ajutor, vreau sa dau la facultatea de asistenta sociala la univ. Transilvania din Brasov, a facut cineva o asa facultate, daca da imi puteti spune si mie cum sunt cursurile si cam ce se studiaza si ce probe se dau la admitere

1 răspuns:
| Toxer a răspuns:

Daca ti-ai ales aceasta profesie ar trebui sa te documentezi mai bine mai ales daca esti a 11-a a 12-a. O solutie ar fi sa intrebi dirigintele/profesorii.