| ivanivan9 a întrebat:

Buna am o adresa de facebook mai veche si mi-am facut recent una noua tot cu acelasi email ca pe ceea veche cum pot intra acum pe adresa aia veche ca nu ma lasa sa intru pe ea numai pe asta noua multumesc

2 răspunsuri:
| vladv26 a răspuns:

Nu cred ca mai poti intra, din cate stiu eu nu poti sa faci 2 conturi de facebook cu acelasi email, chiar acuma am incercat si nu poti sa faci 2 conturi de facebook cu acelasi email, gandeste-te bine daca nu ai avut alt email la adresa veche de facebook, pentru ca nu ai cum sa ai 2 andrese de facebook cu acelasi email

| ivanivan9 explică (pentru vladv26):

Nu, nu am avut ca am numai un email nu stiu cum da am reusit din pacate si acum nu pot intra pe ila vechi nu stiu ce sa fac