| Belieberbelieveinbieber a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu Facebook.Am vazut ca pe paginile de Facebook sunt niste fundaluri frumoase! Imi da si mie cineva linkul unde pot gasi si eu niste imagini asemanatoare?

Funda!

4 răspunsuri:
| xDr0gs a răspuns:

Acelea sunt editate pe programuri cu care editezi poze cu m-ar fi :pizap, pxlr.ro

| onecika a răspuns:

Daca tot ai vorbit de facebook, e nevoie sa gasesti o pagina care adauga doar fotografii si sa dai un like, iar apoi vei alege de acolowinking