| Eღilia62 a întrebat:

Am o problema, CDrom-ul meu s-a dezinstalat in urma infectarii cu un troian.Nu imi mai apare CD/DVD rom in My Computer.Si nici simulatoarele de la Daemon tools.Am dat la add hardware si add Atapi Dvd si imi apare 'Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39)'
Daca voi reinstala Windowsul se va reinstala si Cd romul singur?

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Nu este dezinstalat ci nu este recunoscut de sistem. Incearca sa urmezi pasii de aici. http://www.alexandrupacuraru.ro/? tag=windows-cannot-load-the-device-driver-for-this-hardware-the-driver-may-be-corrupted-or-missing-code-39

1 răspuns: