| ionif a întrebat:

Am probleme cu tastatura.am instalat azi un drive pe care l-am sters drect fara sa ii dau uninstall si acum nu imi merge tastatura.ce pot face? descid calculatorul se aprind luminile alea dar cand incarca se inchid si asa raman.primesc mesajul asta: Windows cannot load the device driver for this hardware. The driver may be corrupted or missing. (Code 39).ma scuzati pentru greseli dar am scris cu tastatura virtuala.am incercat cu alta tastatura dar tot nu merge

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Dacă ai şters fără uninstall, caută la recycle bin şi dai revocare şi se rezolvă problema.Baftă!

| Mădă0611 a răspuns:

Da System Restore tongue sau reinstaleaza ce ai sters happy

| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Incearca asa poate rezolvi.
My computer-click dreapta pe C:-properties-tools-check now-bifeaza ambele casute-dai start-ok si restarteaza calculatorul si apoi o sa-ti apara un ecran albastru si o sa verifice ce erori sunt pe windows.