| TheLastDancer15 a întrebat:

Bună!
Am o problemă cu facebook-ul.
S-a cam blocat şi nu prea mai pot face nimic pe el.
Adică, când vreau să mă loghez, atunci merge, dar apoi, pe orice aş apăsa, intră pe un link necunoscut unde e o pagină goală, albă şi atât straight face.
Nu-mi pot vedea notificările, mesajele ori cererile de prietenie, cu toate că îmi arată acolo câte sunt, nu le pot verifica.
Şi nu-mi arată nicio postare de pe profilul meu.
Am încercat să-mi dezactivez contul, dar nu a mers.
M-am deconectat de vreo 2545740157 ori şi nu a mers; şi chiar după ce am dat restart a fost tot la fel.
Am intrat pe contul fratelui meu, iar la el totul merge perfect, nu are nicio problemă.
În shcimb, la mine, nu ştiu ce să fac...
A mai păţit cineva aşa?
Ce pot face?
Va rog mult!
Şi ofer fundă raspunsului care mă ajută.

2 răspunsuri:
| xBlackPearlX a răspuns:

Pai fa-ti un cont pe alt calculator, si apoi logheaza-te si vezi daca merge

| delii123 a răspuns:

Ori nu tie valida adresa de mess