| ღღღ a întrebat:

Am o problema mar! La liceu exista un proiect de a lucra cu laptopurile si mi-a fost oferit un laptop. Dupa ce afost incheiat anul sclar laptopurile au fost date pe vara la pastrare. Cind am inceput acum anul au fost revenite din nou noua. Cind l-am luat de la liceu mergea totul bine si am venit acasa l-am lasat in geanta si nu l-am luat de acolo o zi si cind astazi cu dorinta de a lucra la el l-am deschis si de la inceput totul sa pornit si am apasat acolo ceva si s-a facut ecranul violet si zic da sa-l inchit si sa-l deschid din nou poate va merge, dar cind l-am inchis adica ecranul nu se mai pornea. M-am gindit ca e descarcat si l-am lasat binisor sa se incarce. Dupe vreo 3 ore m-am uitat iarasi si nu se aprinde ecranul becul arata ca laptopul lucreaza dar el nu-mi arata nimic. El este Asus. Ma poate ajuta cineva, va rog mult!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu ce sa te ajutam noi? du l la un service

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conecteaza-l la un monitor ca sa-ti dai seama daca e displayul vinovat.

| panaandreeacristina a răspuns:

E posibil sa fie virusat.