| cristina_1354 a întrebat:

Am o problema. Prietenul meu s-a epilat "jos" cu big'ul si s-a iritat destul de tare. Cu ce se poate da sa-i treaca? Crema sau ceva. Si daca de mai epileaza cu ce sa se dea dupa ca sa nu se mai irite?

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

Sa nu mai incerce cu big'ul, nu sunt bune deloc. sa isi ia un gilette mac3 dala si sa isi ia si el 2 lame separate pentru fata si alte zonehee hee
bafta

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Daca a folosit big-ul inseamna ca sa barbierit "jos", nu s-a epilat! Sa se dea cu ce se da si "sus" cand se barbiereste.

| CybeRAthlete a răspuns:

Aftershave. la mine merge intotdeauna whistling
pana una alta, sa intrebe la o farmacie.
bafta