| CristinaElena96 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema.M-am epilat cu lama si crema depilatoare si m-am iritat foarte tare(pe picioare). Habar n-am cum sa-mi treaca pana maine pentru ca am o festivitate.Ideei? Fundita:d!

Răspuns Câştigător
| sickoffallthings a răspuns:

Da, depinde cat de grava e iritatia si tipul de piele. Alta data cand folosesti crema epilatoare incerca pe o portiune de piele si alt sfat ai putea sa iti iei crema epilatoare speciala pentru piele sensibila.

4 răspunsuri:
| NeymarJr11 a răspuns:

Ia-ti o rochie mai lunga happy, depinde unde te-ai epilat tongue

| sickoffallthings a răspuns:

Maseaza-ti picioarele cu crema hidratanta.

| CristinaElena96 explică (pentru sickoffallthings):

La tine a functionat?big grin

| sickoffallthings a răspuns (pentru CristinaElena96):

Da, depinde cat de grava e iritatia si tipul de piele. Alta data cand folosesti crema epilatoare incerca pe o portiune de piele si alt sfat ai putea sa iti iei crema epilatoare speciala pentru piele sensibila.

| 1AngryMan a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa te imbraci cu blugi si date cu crema