| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Am o tableta Prestigio Multipad PMP3074B, castigata ieri la un concurs si nu mai merge. Am incarcat-o 12 ore si dimineata am deschis-o. Acum cand am vrut sa ma mai obisnuiesc cu ea nu mai merge. NU se mai deschide. Dimineata cand am lasat-o mergea foarte bine si nu avea numic. Am pus-o in husa si chiar nu s-ar fi putut intampla numic cu ea. Era in siguranta. Ce ar trebui sa fac cu ea?

1 răspuns:
| euoarecare a răspuns:

Si eu am castigat una la concurs. a mers, era ok. am incarcat-o de 2 ori... dar acum e pa. se deschide apar chestiile de inceput si cand ar trebui sa ajunga la homepage (meniu/ecran de start)... se inchide. e chinezeasca, ce sa-i ceri. in plus e gratis, ajunge sa functioneze 24 de ore. laughing