| Bianca_3121 a întrebat:

am primit un Lg E 510 si vreau sa descarc niste melodii. dar habar nu am. am citit ca trebui sa descarc un program dupa sit ul lor. dar nu am gasit nimic... programul este LG PC SUITE... va rog ma puteti ajuta?!

1 răspuns:
| Creatorul24 a răspuns:

Bianca Lg PC Suite este pus in cardul micro sd care l ai primit in cutie. trebuie doar sa l conectezi la PC si sa dai drag and drop la folder si il instalezi. muzica o descarci ori de pe tel ori de pe de pe pc si o transferi prin USBwinking nu ii chiar asa de greu de umblat. am si eu happy