| pandy a întrebat:

Salut TPU. Am mostenit niste timbre vechi : romanesti si international. Sunt 3 clasoare pline cu timbre : deci foarte multe. Intrebarea mea este unde as, putea sa gasesc informatii in online despre valoarea sa si vanzarea lor, multumesc.

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Https://www.romfilatelia.ro/ro/retea-magazine-2/
Ai putea sa incerci sa intrebi la magazinul din zona ta. In alta ordine de idei, o sa te ajute si articolul asta - https://arhiblog.ro/timbrele-vechi-valoroase/

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu le cumpără nimeni, poate un anticariat care iti va da 100 lei pe ele, nu valoreaza nmic decat pentru nostalgicii comunisti. Dar ăia sunt bătrini 70 80 de ani si nu cumpăra asa ceva

| georgcyc a răspuns:

Caută pe Facebook grupul Monede și bancnote (NUMAI ROMÂNEȘTI)