| Lady a întrebat:

happy
Am revenit cu o intrebare.batting eyelashes

Ce Licee din iasi au camine?happy
Care este cel mai bun?

>Multumesc.big grin<

12 răspunsuri:
| ChibiRose a răspuns:

Cele mai bune sunt caminele colegiilor nationale "C.Negruzzi" si "Gh.Asachi". Stiu pentru. ca am vazut.IN cele doua au fost cazati copii de la Olimpiada de Limba si Literatura Romana anul acesta.Si am avut onoarea sa fiu acolo.Sunt foarte curate si moderne!

| sergiu76 a răspuns:

Toate liceele au camine si cel mai bun camin e negruzzi

| ıllılı мŭsïC ılıllı áddiCted a răspuns:

Din cate stiu eu nici un liceu din iasi bun nu are camin.

| Lady explică:

Iasi.***
scuze pentru greseala... m`am grabit!big grin

| Lady explică:

Camin. Cel mai bun camin.adica unde sunt conditiile mai bune.nu conteaza de la ce liceu.

| Lady explică:

Imi puteti da cateva poze cu caminul de la liceul "Gheorghe Asachi"?(interior, exterior)? Baniuesc ca are si cantina, nu?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun ce? camin sau liceu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negruzzi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da liceul teh.gheorghe asachi din iasi cel mai bun camin din iasi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nationalul clar...Toti oamnii aproape zic ca Nationalul.Acolo se invata intensiv! Ff intensiv si de aceea copii au note asa buna.va zic pentru. ca si eu sunt de la National si daca va duceti veti manca mate pe paine! Si veti ajunge... V a zic sigur ceva ffffff mare in viata asa ca sprec ca vam ajutat. Fundita!love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sturza,Asachi,Moisil,Negruzzi,Vasile Lupu.
Eu stau în cămin la Asachi și pot spune ca are condiții, nu are cantina din păcate și are regim cam strict.

| Behappy11 a răspuns:

Cel mai bun liceu din Iasi este ghrigore moisil este cel mai bun liceu din Iasi