| P3trutz a întrebat:

am nevoie de niste detalii in legatura cu camine de licee din iasi, taxa lunara, dotari... Ofer funda

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cum ți-a spus și ivancea2, pe TPU încercăm să respectăm categoriile. Acest lucru ușurează navigarea pe site tuturor, iar răspunsurile tind a avea o relevanță mai mare.
Citește regulamentul http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente, dacă încă nu l-ai citit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut categoria "informatii utilitare"sau "conversatii"?
Intrebarea ta ca si celelalte 3 puse anterior, vor fi mutate la categoriile corespunzatoare.