| Andreea_8844 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare, am un aparat foto Kodac dar am probleme cu bateriile, folosesc Duracell dar dupa 10 poze sunt terminate. Daca imi iau bateri reincarcabile rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| spxinsane a răspuns:

Cel mai indicat la caermele foto sunt bateriile/acumulatorii reincarcabili de o putere cat mai mare.

Incearca sa iei cu valoare peste 2000 mAh.

Nu o sa mai ai probleme cu ele (va trebui sa le schimbi cam la un an, un an si ceva, depinde cat de mult folosesti camera si cat de des incarci bateriile)

Succes