| anonim_4396 a întrebat:

Buna ce sa fac mi am cumparat anu trecut un aparat foto fujifilm nou si e pe bateri alkaline iam cumparat bateri alkaline de la varta le-am incarcat dar nu face mai mult de 3 poze si se stinge voi ce parere aveti o fi o problema tehnika sau bateriile is de vina, asa dupa parerea voastra care ar fi cele mai bune bateri raspuns bun funda

1 răspuns:
| cristzy007 a răspuns:

Pai mai intai schimba bateriile cu unele noi (care nu au fost incarcate). Daca problema persista ar trebui sa ai garantie si sa-l returnezi si sa primesti banii inapoi sau sa ti-l repare.