| vitasantena a întrebat:

am si eu o intrebare cum pot avea si eu multi jucatori pe server

3 răspunsuri:
| Ðean a răspuns:

Cred că te referi la server de CS, atunci răspunsul ţi-l pot oferi eu. Roagă pe cineva, sau fa-ţi singur nişte redirecte, poţi găse pe net tutoriale, caută pe google "redirecte server generator" sau ceva de genul.

Pe mine m-au ajutat, cu 100 redirecte pornite aveam serverul full non-stop.

| SkyFire a răspuns:

Daca e de metin sau cabal pune-l pe site - uri de top spune-le prietenilor sa dea massuri mai spune si tu lumii pe la bloc sau prin oras...

| Micutulpetrevlad a răspuns:

Sallhappy daca este vorba de cs asa faci
-poti sa-ti faci un site cu serverul tau happy
-sa vorbesti pe chat despre serverul tau
si cam atat
Dar daca este vorba de un server de metin2
-Sa iti faci un site
-Sa le spui prietenilor-Sati faci publicitate
-Sa scrii pe chat metinu tau si fa-ti reclama happy

Funda? big grin