| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Am si eu o intrebare. Daca ma suna doua persoane in acelasi timp, e posibil ca pentru a doua persoana sa sune ocupat doar pentru ca ma suna altcineva in timpul ala?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da... deoarece nu ai cum sa primesti doua apeluri deodata.

5 răspunsuri:
| ExiT90 a răspuns:

O sa le dea ocupat la ambele persoane, iar tie nu o sa-ti apara nimic pe displayhappy Numai bine!

| Ilusi00n a răspuns:

Normal,doar daca nu ai dual sim laughing

| Cripxy a răspuns:

Da....este posibil...

| Emiiicrazy a răspuns:

Da.Pentru ca cum ai spus te suna 2 persoane in acelasi timp si tu raspunzi doar la unu ca nu ai voie cu amandoi sa vorbesti. Sper ca te-am ajutat

| Geo_George_1984 a răspuns:

Nu neaparat dar conteaza si telefonul