| adistan a întrebat:

Cand vorbesc la telefon si ma suna altcineva, nu ii suna ca as fi ocupat, ci ii suna normal ca si cum nu as raspunde. Ce trebuie sa fac sa-i sune cu ton de ocupat?

Răspuns Câştigător
| roanunt a răspuns:

Ai activat la setari ''Apel in asteptare''. Dezactivezi aceasta functie si in momentul in care vorbesti la telefon, celui care te apeleaza ii va aparea un ton de ocupat.

| roanunt a răspuns (pentru roanunt):

Multumesc pentru fundita si ma bucur ca ti-am fost de folos.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si la mine face la fel. Probabil chestie de retea.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sa ti descarci o aplicatie din google play care îi va trimite un mesaj celui cele care te a sunat in timp ce tu vorbeai cu altcineva.

| Intruder19 a răspuns:

Dezactivezi apel in asteptare.

| adistan explică (pentru Intruder19):

Multumesc.

| BucataLucica a răspuns (pentru Intruder19):

Da activez apel în asteptare